ובתפקיד מרי פופינס: טלי אורן

מרי פופינס חוזרת באחת ההפקות הגדולות של אולפני וולט דיסני לקראת עונת חגי סוף שנת 2018 אשר ללא ספק יעניקו הרבה עונג למשפחות ברחבי העולם. בארץ, בנוסף לגרסה האנגלית, יוקרן גם עותק מדובב כמו בכל סרטי המשפחה של דיסני, ולתפקיד הנכסף של מרי פופינס האגדית, נבחרה השחקנית והקומיקאית המוכשרת טלי אורן.

בהשראת ספריה של פ.ל. טרברס, הסיפור יתרחש בתקופת השפל של לונדון (התקופה בה הספרים נכתבו במקור) ועוקב אחר ג'יין ומייקל בנקס הבוגרים, אשר יחד עם שלושת ילדיו של מייקל, זוכים לביקור ממרי פופינס המסתורית בעקבות אובדן אישי. באמצעות מיומנויותיה הקסומות הייחודיות לה, ובעזרתו של חברה ג'ק, היא עוזרת למשפחה לגלות מחדש את השמחה והקסם החסר בחייהם.

טלי אורן

טלי אורן זוכת פרס שחקנית השנה בפרס התיאטרון 2016 על תפקיד "בילי שוורץ" בתיאטרון חיפה. בוגרת 2001 "Guilford School of Acting", אנגליה. שיחקה בתיאטרון הבימה, בית ליסין וגשר בהצגות: "הקמצן", "אבניו קיו", "עת דודים", "נתתי לה חיי", "מרי לו", "שלמה המלך ושלמי הסנדלר", "מבקר המדינה 2005", "הכבש השישה עשר", "פאניקה", "נפגעי חרדה", "איי לאב יו לנצח אבל…",
בימים אלה מככבת במחזמר "אנני' של מאור מיימון "בילי שוורץ" של תאטרון חיפה ו"הזוג המוזר" בתאטרון בית ליסין.כיכבה גם במחזמר "היירספריי". בטלוויזיה:, "חשופים", "דומינו", "קופיקו","יש לה את זה" "אחותי קפצה כיתה" "הצרות שלי עם נשים", "חברות", "עבודה ערבית",, "ג'ינג'י", "משפחה לא בוחרים" "יעלי וצמר", בקולנוע: "הסודות", "בננות". דיבבה סרטי דיסני לילדים כמו "דורי" ו"אחי הדוב" ועוד רבים אחרים .
מרי פופינס חוזרת מאולפני דיסני, בכיכובה של אמילי בלאנט ("הבחורה על הרכבת", "אל תוך היער") המגלמת את האומנת הקסומה, אשר יכולה להפוך כל משימה יומיומית להרפתקה בלתי נשכחת.

השחקנית טלי אורן היא הקול של מרי פופינס

השחקנית טלי אורן היא הקול של מרי פופינס

 

האגדה חוזרת

מייקל בנקס עובד בבנק בו עבד אביו, ועדיין מתגורר בבית ילדותו יחד עם שלושת ילדיו: אנאבל, ג'ורג'י וג'ון ועוזרת הבית שלהם אלן. מרי פופינס חוזרת לעזור לדור הבא של משפחת בנקס למצוא אושר וקסם לאחר שחוו אובדן. האומנת המסתורית מצטרפת לחברה ג'ק (לין מנואל מירנדה – "המילטון", "מואנה"), מדליק פנסי רחוב אופטימי, אשר עוזר לה להחזיר אור וחיים לרחובות לונדון.
סרט ההמשך החדש שומר וחוגג את רוחה של מרי פופינס המקורית, לצד רעננות חדשה.
בימוי: רוב מרשל
בהשתפות: אמילי בלאנט, לין מנואל מירנדה, אמילי מורטימור, ג'ולי וולטרס, קולין פירת', מריל סטריפ.

הסרט מופץ ע"י דיסני ישראל ופורום פילם ומגיע לבתי הקולנוע ב- 20.12.2018

תגובות

תגובות