תקופת סוף החגים מסמלת עבור רוב האנשים כל מיני דברים כמו חזרה לשגרה או התחלה של דיאטה לאחר כל ארוחות החג אבל לאספני הקלפים בישראל היא מסמנת דבר אחד בלבד והוא עונה חדשה של קלפי איסוף הכדורגל – סופרגול.

כמו כל שנה לאורך 22 השנים האחרונות אנו מקבלים את אוסף המדבקות המושקע ביותר בישראל הכולל לשמחתנו הרבה (בניגוד לשנה שעברה) את כל קבוצות ליגת העל,כוכבי הליגה הלאומית,נבחרות ישראל השונות ובהופעת אורח את קבוצת אתלטיקו מדריד אלופת הליגה האירופית.

לאחר שנה מאכזבת שבה לא היו לנו את קבוצות ליגת העל אלא רק את השחקנים אנו חוזרים למתכונת המעולה והמוכרת של כל קבוצות ליגת העל באלבום מרהיב ביופיו ומושקע במיוחד.

הופעת האורח השנה של קבוצת אתלטיקו מדריד היא רק ערך מוסף לשלל חידושים שאנו מקבלים וביניהם מדבקות סופר-בול מיוחדות בשיתוף דואר ישראל הכוללות מדבקות מיוחדות בצורת בול אותם אנו מדביקים באלבום.

דבר נוסף אשר עבר רענון משמעותי השנה היא האפליקציה שכוללת מראה מעודכן וחדשני,אפשרות רכישת מעטפות דיגיטליים ישירות מהאפליקציה, השתתפות בטריוויה נושאת פרסים ומעקב אחר האוסף הפיזי והדיגיטלי שלנו באמצעות אלבום דיגיטלי.

כמו תמיד בסדרה הראשונה שהושקה אנו מקבלים את מבצע ה 1+1 שנותן לנו תמורת 5 ש"ח בלבד 2 מעטפות כוללות כ-10 קלפים וזה מחיר הוגן לתמורה אותה אנו מקבלים. ישנו מארז גם של אלבום האיסוף ו-2 מעטפות תמורת 7.9 ש"ח בלבד שזו עסקה שווה לכל כיס.

סופרגול הוא הרבה יותר מרק אלבום מדבקות כדורגל אלא הוא גם כולל כמו בשנים האחרונות מספר מדבקות בעלות ערך חינוכי שכוכבי הכדורגל מייעצים לילדים וגם משפרים את היכולת הבין-אישית של ילדנו על ידי כך שהוא יוצא לשחק עם ילדים אחרים ואפילו מגלה כיצד להתמקח ולהשיג את הקלף החסר לו להשלמת האוסף.

אוסף סופרגול 18-19 כבר זמין ברוב הרשתות הגדולות ובקיוסקים הקרובים לביתכם וכמובן גם בקנייה ישירה באתר אמיגו

 

תגובות

תגובות