הרובטריקים הינה סדרת סרטים די שנויה במחלוקת, המחלוקת היא שהם מייצרים סרטים גרועים (אם נוציא את הראשון) אך עדיין עושים ערמות של כסף היכולים למלא את כל הבתים השונים של הבמאי ומפיק הסדרה מייקל ביי, מייקל ביי שידוע באהבה שלו לפיצוצים רבים וסלו מושיין בצילום טוען כל סרט שזה הסרט האחרון שהוא עומד לביים או להפיק אך עדיין נשאר לעשות עוד אחד, הפעם זו גם הטענה שלו – שהרובטריקים האביר האחרון והחמישי בסדרה הוא הסרט האחרון.

בשלושת הסרטים הראשונים עקבנו אחרי שייה לה באף כנער המגלה שהמוכנית שהוא רכש היא בעצם רובוט מהחלל אשר הגיע עם החברים שלו לכדור הארץ על מנת להילחם בשקרניקים רובטים אחרים שהגיעו לכדור הארץ על מנת לכבוש אותו, אחרי שלושה סרטים שייה עזב את הסדרה ומייקל החליף את הנער הניורטי במארק וולברג המשחק מדען המגלה את הרובטריקים ועוזר להם במלחמה שלהם נגד השקרניקים. בסרט האחרון בסדרה אופטימוס פריים מנהיג הרובטריקים עזב את כדור הארץ על מנת למצוא את היוצר שלו.

הסרט החדש מוסיף לצוות את שחקן האוסקר אנתוני הופיקנס כתפקיד פרופסור המגלה את הקשר בין הרובטריקים לבין בני האנוש עוד החל מהתקופה של המלך ארתור. מייקל טוען שהפעם זו הפעם, הפעם אנחנו נקבל את הסרט של הרובטריקים שתמיד חלמנו, לפי הפרוסמות נראה שזה אותה גברת בשינוי אדרת.

תגובות

תגובות