חודש פברואר רק הגיע וכבר כדאי לדעת ולהכי איזה סרטים טובים עומדים לצאת ולסמן ביומנים שלכם את מה שחובה לראות החודש, אומנם עונת הקיץ של הקולנוע מתחילה במרץ עם לוגאן שיוצא עדיין יש כמה דברים טובים לראות לפני.

ספליט – 2.2

מותחן אימה של הבמאי של מ נייט שאמאלאן הגאון שהביא לנו את הסרטים כמו החוש השישי, סיינס ובלתי שביר (סרט חובה לכל חובב קומיקס) וגם סרטים מאוד גרועים כמו נערה במים, ביום שזה קרה והטרגדיה האדירה The Last Air Bender מביא לנו סרט אימה חדש עם פרופסור אקס(ג'יימס מקאבוי) המספר על איש בעל פיצול אישות המחזיק למעלה מ23 דמויות שונות, המבקרים מודים שזה סרט הטוב ביותר שיצא לנייט בשנים האחרונות ואפילו מדברים על חזרה מוטב, שווה לראות.

ג'ון וויק 2 – 16.2
קיאנו ריבס הוא עוף מוזר, לא ממש אכפת לו מה המבקרים חושבים עליו הוא משחק באיזה סרט שמתחשק לו גם אם הסרט נורא ולא מוצלח בכלל אך עדיין מצליח לעשות סרטים שמשאירים אותו בתפקיד כוכב על כמו ספיד, מטריקס ולאחרונה ג'ון וויק. ג'ון וויק מספר על רוצח שכיר שאשתו נפטרה והשאירה לו רק כלב, מישהו מחליט להרוג לו את הכלב ולגנוב לו את הרכב והוא חוזר מהפרישה לעולם הרוצחים השכירים. הסרט מציג קרבות אקשן מרהיבות והתקבל כאחד סרטי האקשן שחובה לראות לאחרונה, המשך לסרט היה דבר טבעי ולפי הטריילים לא כדאי לפספס את זה בעיקר שקיאנו מאחד כוחות אם לא האחר לורנס פישברן הרי הוא מורפיס מהמטריקס.

החומה הגדולה – 16.2
החומה הגדולה הוא אומנם סרט המדבר באנגלית ברובו אך בכלל הפקה סינית והסרט הגדול ביותר שהופק שם. הסרט מספר על מאט דיימון אשר מגיע לסין ומוצא את עצמו מגן על החומה הסינית מיוצרים דמויות דרקונים. זה לא הפעם הראשונה שהוליווד קורצת לסין ושהאולפנים מבינים את הקהל האדיר שיש שם, אפשר לקרוא את דעתנו על הנושא כאן .

הצלצול 3 – 23.2
הצלצול 3 או rings ממשך את סיפורה של סאמרה שלא סיימה לענות ענשים ולהתקשר להם בטלפון קווי על מנת להודיע להם עומדים למות עוד שבע ימים, הסרט ממשיך לגולל את הסיפור של האנשים אשר נתקלים בקלטת האסורה ומוצאים את עצמם מתמודדים מול סאמרה.

תגובות

תגובות