הרשת עדיין לא נרגעה מהחדשות על כך שבן אפלק נטש את כיסא הבמאי של באטמן וכבר שמועה חדשה צצה על כך שגרסה של התסריט של באטמן עומדת להיכתב ע"י כותב חדש כריס טריאו הכותב הנוכחי של ליגת הצדק, כריס עבד בעבר עם בן אפלק על ארגו סרט זוכה האוסק והמידע שמגיע מספר שהוא גם כתב את רוב התסריט של החדש של באטמן.

בן אפלק הודה בעבר שהוא לא התלהב בהתחלה לקחת את התפקיד של באטמן על אף אהבה הרבה שיש לו לעולם הקומיקס, בן אפלק הופיע בסרטים כמו לרדוף את אימי שם הוא משחק צייר קומיקס והוא גם חבר טוב של קווין סמית. לאחר שהביקורות הגיעו בעבור הסרט של באטמן נגד סופרמן והם היו ממש לא מוצלחות אפלק ניסה לקחת על עצמו את התפקיד של מפיק בעולם של די.סי על מנת לסייע לאולפנים לכוון את המותג שלהם בצורה מוצלחת אך גם ההופעה שלו בסרט של יחידת המתאבדים לא ממש ריגש את הקהל ואומנם שהסרט הצליח להכניס כסף המבקרים וגם הקהל לא אהבו את הסרט.
לאחרונה הגיעו רחשים מאתר פורבס האמריקאי על כך שאפלק כנראה שוקל לעזוב את התפקיד לאחר צילומי הסרטים של ליגת הצדק. אפלק כנראה מרגיש שהמותג עצמו לא מצליח להמריא ואם הוא ישאר בתפקיד הוא יכול לעשות לעצמו נזק כשחקן, האם זו ההחלטה הנכונה ? האם באמת הוא עומד לעזוב את התפקיד רק הזמן יגיד וההצלחה של ליגת הצדק.

לטריילר של ליגת הצדק לחצו כאן

תגובות

תגובות