בן אפלק שוכנע רבות ע"י האולפנים והבמאי זאק סניידר לקחת על עצמו את התפקיד של באטמן, אפלק שחקן ובמאי מוצלח וזוכה אוסקר לא באמת היה צריך לקחת את כל הכאב ראש הזה על עצמו אך משהו בפאן בוי שבו החליט ללכת עם הבחירה הזו בתנאי שהוא יקבל לכתוב את התסריט של סרט הבאטמן העתידי ויביים אותו. בנתיים הסרט של באטמן נגד סופרמן נקטל ע"י המבקרים ואפלק וגל גדות היו היחדים שקיבלו מחמאות על המשחק שלהם, אפילו הצינים שהיו נגד זה שאפלק יקח את התפקיד הודו שהוא עשה עבודה לא רעה בכלל.

הצרות בדי.סי המשיכו עם הכישלון של יחידת המתאבדים (אפשר לקרוא את הביקורת שלנו כאן ) ע"י המבקרים החלו השמעות להתגבר על כך שהצרות רבות בעולם של די.סי וזאק סניידר פינה קצת מקום לתת לג'ף ג'ונס כותב קומיקס וותיק של די.סי ולאפלק מקום לנסות לעצב מחדש את העולם הקולנועי של די.סי אך הצרות המשיכו להגיע עם שמעות על בעיות בהפקה של אשת הפלא שעתיד.  לאחרונה דיווד האייר צייץ בפוסט שהוא מצטער שלא יצא לו יותר זמן לשבת ולשכתב את התסריט של יחידת המתאבדים ושצר לו שהוא לא בחר בג'וקר כהנבל העיקרי בסרט, באותם זמנים אפלק גם ציין שהוא לא ממש מתקדם עם התסריט של העטלף והשמועה הגיע לכך שהוא לא יבים או יכתוב את הסרט הבא.

היום הגיע ההודעה הרישמית מאלפק והוא הודיע שהוא יורד מכסא הבמאי וכנראה גם לכתוב את התסריט, אפלק ציין שהתפקיד של באטמן מצריך הרבה השקעה ולכן הוא לא יכול לעשות את גם את ההעבודה מאחורי המצלמה וגם לשחק את באטמן אך השמועה אומרת שהוא פשוט מנסה להרחיק את עצמו כמה שיותר מהעולם של די.סי שקורס לתוך עצמו.
בן אפלק מקבל את הבשורות על האכזבה של המבקרים בעקבות באטמן נגד סופרמן

תגובות

תגובות