בחודש יוני הקרוב אירוע הספורט הגדול בעולם – המונדיאל חוזר אלינו ואין מונדיאל ללא אלבום המדבקות הרשמי של חברת PANINI שכל אחד ואחת מאיתנו אסף בצעירותו.

חברת PANINI  האיטלקית מזכירה לנו שהם בעלי הבית  בכל הנוגע לאלבום איסוף מדבקות ברמת איכות , עיצוב והחדשנות שהיא מביאה לנו השנה.

לאחר שהתרגלנו לאסוף כמדי שנה את כוכבי הכדורגל המקומיים הגיע הזמן שיהיה לנו את התענוג לאסוף גם את העולמיים.

האלבום כולל את כל 32 הנבחרות אשר משתתפות במונדיאל כולל את שלל כוכבי הכדורגל העולמיים : מסי , רונאלדו , אינייסטה , ניימאר , סוארז וכו'.

רמת האיכות של המדבקות והאלבום ניכרת היטב ואנחנו מקבלים איכות שאנו לא נתקלים בה וחבל שעד היום אנחנו נהנים ממוצרי PANINI רק בתחרויות הגדולות ולא מדי שנה.

השנה בנוסף לאיסוף המדבקות הקלאסי יש לנו אופציה נוספת של מעקב לאחר האוסף שלנו בעזרת אפליקציה נוחה ושימושית שניתן להוריד למכשיר הסלולאר ואף ליצור מעיין אלבום דיגיטלי דרכו ניתן להחליף קלפים דיגיטליים עם משתמשים רבים מרחבי העולם.

חידוש נוסף בו זכינו השנה הוא שהגרסה של האלבום  שמופצת בישראל כוללת גם את השפה העברית וזה נותן לילדינו הזדמנות להכיר את שמות הנבחרות והשחקנים בעברית דבר שלא היה בשנים הקודמות.

יש מספר מוצרים אותם ניתן להשיג בשלל רשתות השיווק והפיצוציות החל מהמעטפה הבסיסית שכוללת 5 מדבקות , תיבת פח שכוללת 5 מעטפות ובה ניתן לאחר מכן לשמור את מדבקות ההחלפה שלנו, מארז 5 מעטפות במחיר מיוחד להשקת האלבום וכמובן את האלבום שמגיע עם מעטפה אחת ועוד 6 מדבקות בתוכו.

אלבום המדבקות של המונדיאל הינו טירוף עולמי וממש ברגעים אלו נפתחות מאות מעטפות בכל העולם והאספנים שבינינו במרדף תמידי לאחר הקלף הנכסף איתו הם יסיימו את הקבוצה האהובה עליהם בדרך להשלמת האלבום.

אז אתם עדיין פה? יש לכם 682 מדבקות להשיג השנה ולהנות מחוויות האיסוף וההחלפה הכל כך מספקת שאלבום המונדיאל נותן לנו אז שיהיה לכולם בהצלחה ושאלה אחת אחרונה : יש לכם אולי את הקלף של מסי? אשמח להחליף.

תגובות

תגובות