גדול זה תמיד יותר טוב

מי לא אוהב רובוטים? עוד מהימים שכותבי מדע הבדיוני העלו את הרעיון של דמוי אדם עשוי מכונה אנחנו התאהבנו בקונספט, בקולנוע ראינו סוגים רבים של רובטים חלקם היו חברים שלנו כמו הרובוטריקים וחלק אחר הגיע על מנת להשמיד אותנו מהמפה (שליחות קטלנית).

עם צאת הסרט החדש של "פסיפיק רים 2", החלטנו לבדוק בקולנוע את הרובוטים הגדולים ביותר שנראו על המסך ולאסוף את החמישה המענינים ביותר.

 

במקום החמישי – הייגר

אם כבר מדברים על רובוטים ענקיים אי אפשר לא לעצור ולדבר על הרובוטים שבגלל נזכרנו בכתבה הזו, הייגר הם רובוטים ענקיים שנבנו במטרה להילחם בקאיג'ו מפלצות ענק שהגיעו מיקום אחר דרך בקע בים. על מנת לתפעל רובוט כזה יש צורך בשני אנשים בעלי התאמה נפשית, ברגע שהם מתחברים יחד הם מבצעים דריפט, חיבור בין שני המוחות שלהם על מנת לתפעל את מפלצת הברזל.

במקום הרביעי – וולטרון מגן היקום

וולטרון מגן הגלקסיה הוא מספר על קבוצה של לוחמים אשר שולטים ברובוטים בצורות חיות וביחד הם מתחברים לרובוט ענקי המאפשר לצוות להיחלם באיומים לא רק בכדור הארץ, הקבוצה מגנה על כל היקום כולו ואין דבר יותר מגניב מאשר לראות את הרובוטים עצמם חוברים לרובוט ענקי אחד גדול.

את החידוש לסדרת האנימציה אפשר למצוא נטפליקס

במקום השלישי – פאוור ריינג'רס

קשה שלא לדבר על וולטרון ובאותה מידה לא לדבר על פאוור ריינג'רס,  קבוצות מספרת  על נערים גיבורים אשר קיבלו כוחות על מחייזר מהחלל החיצון על מנת להגן על כדור הארץ והגלקסיה כולה. בנוסף לכך הם משתמשים ברובוטים נפרדים אשר הם מתחברים ביחד לרובוט אחד ענקי (בדומה לוולטרון) המאפשר להם להילחם במפלצות שונות או רובוטים.

הסדרה המקורית מורכבת ברובה מקטעים מסדרת אקשן יפנית וצילומים של הכוכבים האמריקאים

כמובן שהכי חשוב זה היכולת שלהם להתחבר לרובוט אחד גדול, הרי זה רגע שכולנו מחכים לו.

במקום השני – הענק הברזל שלי.

מי היה מאמין שסרט אנימציה המספר על חברות בין ילד לרובוט ענקי בקול של וין דיזל יגרום לכם לבכות? הסרט ענק הברזל שלי הוא סרט קלסיקה שאסור לפספס המספר על חברות אמיצה בזמן המלחמה הקרה, חברות אמיצה ופשוט סרט שאסור לפספס.

 

 

במקום הראשון – הרובוטריקים

הרובוטריקים בשונה מרוב הרובוטים ברשימה כאן הם ישות  עצמאית, הם הגיעו מכוכב סייבטרון הנמצא במלחמת אזרחים אלפי שנים ומנסים לשקם את הכוכב שלהם, הרובוטריקים והשקרנים מוצאים את עצמם בכדור הארץ ועל מנת להתאים את עצמם לסביבה הם יכולים להפוך להיות כלי רכב שונים או מטוסים.

בעזרת בני האדם הרובוטריקים מנסים להביס את האויבים הנצחיים שלהם השקרניקים מלהרוס את הכדור הארץ ולהשתמש במקורות כדור הארץ לצריכים של עצמם.

מקורם בסדרת טלויזיה מצוירת שקיבלה מספר המשכי וכמובן סרטי קולנוע שביומי ע"י מייקל ביי ולרוב ידועים לשימצה באיכות הנמוכה שלהם.

תגובות

תגובות