האם זה באמת משנה לריק שתהיה עונה רביעית?

הסדרה "ריק ומורטי" הפכה להיות בשנים האחרונות סדרת קאלט, היוצרים של הסדרה הצליחו להפיח חיים בדמויות בלתי נשכחות פרקים מיוחדים ובעיקר הרבה פילוסופיה על העובדה שאין בכלל משמעות לחיים עצמם.

בין העונה השנייה  לעונה השלישית היינו צריכים לחכות יותר משנה וחצי ונראה שאנחנו עומדים  להמתין הרבה יותר לעונה מספר רביעית, אחד היוצרים של הסדרה דן הרמון העומד גם מאוחרי הסדרה "קומיונטי" החליט לענות בפייסבוק לאחד המעריצים על השאלה מתי נראה את העונה הרביעית והתשובה לא תמצא חן בעיני אף אחד.

 

“I hear ya, tough spot. On one hand, it can be challenging, especially with crippling lazy alcoholism, to write a show that hasn’t been ordered by a network. On the other hand, the thought that fans like you pay the price… I mean… I’m gonna grab a drink.”

 

בתרגום חופשי " אני מבין אותך, זה נקודה קשה. מצד אחד זה יכול להיות  מאתגר במיוחד לעצלן אלכוהוליסט לכתוב סדרה שעדיין בכלל לא הוזמנה. מצד שני זה עצוב מאד שמעריצים כמוך משלמים את המחיר… כאילו… אני הולך לשתות".

אל אף ההצלחה של הסדרה נראה שמאחורי הקלעים יש אי הסכמה בין הערוץ Adult Swimsuit לבין היוצרים של הסדרה בעיקר על נושא כספי, בגלל שאין הסכמה על הנושא הכספי הרמון לא יכול לשבת ולהתחיל לכתוב את הסדרה, מה שאומר שאנחנו לא הולכים לראות פרק חדש של "ריק ומורטי" עד לאמצע סוף ינואר.

כרגע העתיד של הסדרה נראה לא בטוח בכלל על אף שזו אחת מסדרות האנימציה המוצלחות ביותר בימים הללו.

בינתיים אפשר ליהנות מהקליפ המדהים הזה בכיכובם של הגיבורים.

תגובות

תגובות