בעוד חודש עולה למסכים אצלנו הסרט "הצורה של המים" הטריילר הוא יפיפה והסיפור שעומד מאחורי זה הוא סיפור אהבה במסווה של פנטזיה.

מאת הבמאי והתסריטאי גיירמו דל טורו – אשר יצר אגדה מעולם אחר, על רקע המלחמה הקרה באמריקה 1962. אליזה הבודדה (סאלי הוקינס) עובדת כמנקה במעבדה ממשלתית חבויה תחת אבטחה גבוהה, ולכודה בחיים של בידוד. החיים של אליזה משתנים לנצח כאשר היא וחברתה לעבודה (אוקטביה ספנסר) מגלות ניסוי סודי ומסווג.

אם אתם עדיין לא משוכנעים למה לראות את הסרט, להלן מספר סיבות

דל טורו

הסרט נכתב ובויים ע"י גיירמו דל טורו, דל טורו עומד מאחורי הסרטים "הל בוי" ו"פסיפיק רים" וכמובן סרט אימה שזכה בערך בכל פרס אפשרי "המבוך של פן". אם עדיין לא ראיתם את המבוך של פן אנחנו בהחלט ממליצים לכם ללכת עכשיו ולראות אותו הוא יצירת מופת.

המבקרים אוהבים אותו

הסרט התקבל באהבה גם ע"י המבקרים וגם ע"י הצופים והציון שלו כרגע עומד של 93% באתר Rotten tomatoes שזה ציון מעולה בעיקר לסרט פנטזיה, אם המבקרים לא שיכנעו אותכם אז הצופים נתנו לסרט 83% שזה בכלל ציון מעולה.

קולנוע מקורי

בשונה מהרבה סרטים שיוצאים בזמן האחרון "הצורה של המים" הוא סרט שלא מבוסס על סרט קיים או קומיקס או משחק מחשב, זה פרי יצירתו של של במאי וכותב מוכשר שעובד קשה להביא לקולנוע סיפור חדש ומקורי. לכל מי שתמיד מתלונן שרוב הסרטים נראים לו כאילו הם שיכפול אחד של השני זה הזמן ללכת לסרט ששובר את מה שאנחנו מכירים ונותן לנו חוויה חדשה.

דאג ג'ונס

נכון שעד היום לא שמעתם על השם דאג ג'ונס ובכן דאג הוא לרוב נמצא תחת שכבות של איפור ולקח על עצמו כבר עשרות תפקידים של מפלצות ויצורי פנטזיה שונים, אפשר למצוא את השחקן בסרט "הל בוי" ובסדרה החדשה של "מסע בין כוכבים" ברוב התפקידים שלו דאג נמצא תחת איפור כבד אבל כמו השחקן אנדי סירקיס זה לא עוצר ממנו לעשות עבודה מעולה.

סיפור אהבה

מי שהלך לראות את הסרט "ביבי דרייב" בטח שם לב שהמוזיקה לקח חלק חשוב בסרט עצמו אפילו אפשר לומר שראיתם מחזמר במסווה של סרט אקשן על שודדי ונהגי מכוניות מהירים וכך גם הפעם אתם מקבלים סרט העטוף בעולם פנטזיה מופלא כזה שרק דל טורו יכול לכתוב.

אך מתחת להכל אתם מקבלים סיפור אהבה אז תשכנעו את הבן או בת זוג שלכם שאתם בעצם הולכים לראות סרט פנטזיה מפואר ותהנו מסיפור אהבה שחוצה יבשות או אוקיינוסים במקרה שלנו.

הסרט יוצא לאקרנים בתאריך 15.2 קרוב לוולנטין אז אפשר לומר שיש לכם כבר תכניות .

תגובות

תגובות