ליגת האלופות האם אתם מכירים את האוסף?

ילדי ישראל רגילים לאסוף כמדי שנה קלפי כדורגל בעיקר של הליגה המקומית אבל ב-4 שנים האחרונות שחקן חדש הופיע בשוק והוא אוסף קלפי הכדורגל של ליגת האלופות מבית חברת TOPPS המצויינת.
ברחבי העולם שיטות איסוף הקלפים היא שונה ממה שילדי ישראל מכירים,בישראל נפוצים יותר קלפי איסוף בצורת מדבקות אותם מדביקים באלבום איסוף אבל ברחבי העולם נפוצה יותר השיטה של קלפי איסוף קשיחים ויותר מושקעים אותם שומרים באלבום מיוחד והם ניתנים תמיד להחלפה ומשחק ולא מאבדים מערכם לאחר ההדבקה. אמנם קשה להטמיע שינוי שכזה אבל זו השנה הרביעית שקלפי ליגת האלופות אצלנו וההצלחה שלהם עולה משנה לשנה.

xxx1xu

קלפי המאץ' אטקס

הרעיון הכללי של קלפי המאץ' אטקס הוא מן הסתם איסוף של כל קלף אפשרי מבין מבחר של מעל ל-400 קלפים אבל פה מגיע השינוי האמיתי בניגוד לקלפים אחרים. הקלפים אותם אנו אוספים עוזרים לנו לבנות את קבוצת החלומות שלנו איתה אנו יכולים לשחק נגד שחקנים אחרים במשחק מהנה במיוחד שדורש אסטרטגיה וגם קצת מזל.

מקבלים הרבה יותר

בערכת המתחיל של קלפי ליגת האלופות אנו מקבלים משטח משחק גדול ומהודר עליו אנו יכולים לפרוש את קלפי המשחק שלנו ושל היריב ולשחק אחד מול השני בהנאה זמן רב אלא שפה זה לא נגמר ובכל מעטפת קלפים שמכילה 6 קלפי משחק אנו מקבלים גם קוד ייחודי לאתר אינטרנט (הכולל תמיכה מלאה בעברית) ששם אנו משתמשים בקוד ומקבלים כנגד שחקן לקבוצה הוירטואלית שלנו איתה נתמודד מול שחקנים אחרים במגוון תחרויות ואף נקבל על כך פרסים וירטואלים ואף פרסים שיגיעו אלינו בצורת קלפים מיוחדים ונדירים.

WhatsApp Image 2017-11-14 at 10.49.49

איכות זה שם המשחק

איכות הקלפים היא משהו שאנו לא רגילים פה בישראל ומדובר על איכות גימור גבוהה במיוחד הכוללת ציפויים מבריקים וצבעים מיוחדים לקלפים הנדירים יותר. קלפי ליגת האלופות בגלל היותם קלפי איסוף ולא מדבקות נותנים לנו ערך מוסף בזה שהם יישארו איתנו לאורך זמן ולכו תדעו אולי עוד כמה שנים אותו הקלף המיוחד אותו השגתם יהיה שווה הרבה.

dfsdfd9834

אל תשכחו לחפש

במהלך כל חודש החל מהחודש הקרוב חברת מאץ' אטקס יוצאת בתחרויות חודשיות(ניתן לעקוב אחר התחרויות באתר האינטרנט ושלל הרשתות החברתיות) עם שלל פרסים ואף בסוף העונה הם נותנים את האפשרות להזמין את הקלפים החסרים לנו על מנת שנוכל לקבל את הסיפוק של השלמת האוסף שלנו.
תחרות זה תמיד דבר בריא ובמיוחד שהתחרות מגיעה ממוצר כה איכות כמו קלפי המאץ' אטקס של ליגת האלופות,אז למה אתם מחכים? חבילות הקלפים ושלל המארזים המיוחדים מחכים לכם ברשתות הצעצועים וברוב הקיוסקים השכונתיים.

תגובות

תגובות