סופרגול ממשיך לחדש

כבר 21 שנים אנחנו ממתינים בציפייה לתקופה של לאחר חגי תשרי כל אחד מהסיבות שלו…הילדים מחכים לכך מסיבה מיוחדת אחת והיא כמובן יציאת העונה החדשה של "סופרגול". לאחר התלונות הרבות מצד ההורים בשנה שעברה אלבום וקלפי הסופרגול עברו מהפכה משמעותי השנה אבל עדיין שומרים על ערכם כלהיט בידיו של כל ילד במדינת ישראל.

סופרגול

סופרגול

למי שלא מכיר אלבום סופרגול הוא אלבום איסוף קלפי מדבקות שכולל בתוכו את שלל שחקני ליגת העל בכדורגל הישראלי ועוד שלל תוספות. האלבום מספק לאוספים שלל הנאות וריגושים החל מהרצון לאסוף את כל הקלפים עד האחרון שבהם ועד למשחק וסחר בקלפים עם חבריהם האספנים.

התחדשנו

השנה האלבום מורכב מאוסף שחקני ליגת העל אך הם לא מחולקים לקבוצות שבהם הם משחקים אלא לקבוצות של תפקידים במגרש : שוערים,מגנים,קשרים וחלוצים. תוספת חדשה ומבורכת השנה היא שיתוף ליגת הכדורסל בישראל ואוסף של שחקנים פעילים ושחקני עבר.

סופרגול

סופרגול

בניגוד לשנים הקודמות אין השנה קלפי ברצלונה או קלפים מסדרת האנימציה המעולה סופר סטרייקה אך הוספת ליגת הכדורסל מחפה על כך.
השנה אין לנו צורך לחכות לתוצאות הגרלה במקרה שסיימנו את האלבום כי אין יותר הגרלה אלא הכל בנוי כתחרות של מי שמסיים ראשון את האלבום וצובר את מספר הנקודות הרב ביותר(את הנקודות אנו מקבלים ע"י סריקת ברקוד ייחודי הנמצא על כל קלף וקלף) דבר זה משפר את סיכויי האספנים לקבל את הפרסים הנחשקים במיוחד השנה : טיסה ואירוח מלא למונדיאל 2018 ברוסיה,טיסה ואירוח מלא במשחק בית בקבוצתו הסינית של ערן זהבי וטיסה ואירוח מלא במשחק בית בקבוצתו של כוכב הכדורסל שלנו ב – NBA עמרי כספי.

סופרגול

סופרגול

דבר מבורך נוסף השנה הוא התרומה של סופרגול לעמותת גדולים מהחיים שמבטיחה שעל כל אס שייאסף היא נותנת תרומה לעמותה המבורכת הזו.
אז למה אתם מחכים? הקלפים מחכים לכם בכל מקום אפשרי וצ'ופר נוסף השנה הוא שמבצע ההשקה של 1+1 ברכישת מעטפות ירוץ לאורך כל העונה.

לפרטים נוספים ורכישה של מוצרי סופרגול :לחצו כאן

תגובות

תגובות