LOADING

Type to search

Share

שבע סיבות טובות ללכת לראות את וונרדוומן ואחת מהם היא גל גדות כמובן

וונדר וומן יצא למסך הגדול ואנחנו מתרגשים יותר מהרגיל לראות את הסרט החדש בכיכובה של אחת והיחידה גל גדות. לכבוד הסרט הכנו לכם שבע סיבות למה צריך להתרגש ובצדק מהסרט החדש.

הסרט שמגיע לנו

העולם הקולנועי של די.סי מקרטע, הסיבה לרוב מחסור הבנה של חומר המקור, תסריטים מנופחים, בעיות משחק, עריכה, בימוי והרשימה עוד ארוכה. עם שלושה סרטים בקנה שאומנם הצליחו ברמה הכספית אך לא ממש עם המבקרים או אהדה של הקהל. אחד הדברים הטובים ביותר שיצאו מהסרטים הללו היא הדמות של וונדר וומן.
די.סי קומיקס גאים בשילוש הקודש שלהם שמורכב מסופרמן, ובאטמן וונדר וומן. שני הראשונים אכזבו בסרטים הקודמים אך האולפנים לקחו את הדבר הטוב ביותר "בסופרמן נגד באטמן" ונתנו לו סרט משלו וזה הסרט שמגיע לנו כמעריצים.

השילוש הקדוש

השילוש הקדוש

העצמה נשית

גיבורת על מדשדשות במסך הגדול, עם קאטוומן המביך בכיכובה של האלי בריי לא יצא סרט אחד בשנים האחרונות בתחום של הסופר גיבורים עם דמות נשית חזקה ככוכבת הראשית. מה יותר טוב מוונדר וומן האמזונה הכי מפורסמת שיש, המגיע מאי שבו נשים לומדות אומניות לחימה, מנהיגות ודוגמה חשובה לילדות ונערות אי שם. בשנות ה40 שהעולם נשלט ע"י גברים לא היו הייתה דמות גיבורה נשית אחת, ויליאם מולטון מרסטון שימש כיועץ חינוכי פיתח את הרעיון לדמות על מנת לאפשר לילדות להתחבר אליה.
brave-and-the-bold-33-i-dare-you

וונדרוומן מעבר לכוח

סופרמן אומנם הוא הגיבור החזק ביותר ביקום של די.סי קומיקס אבל בלי כוחות העל שלו הוא פשוט אדם רגיל, וונדר וומן היא נסיכת האמזונות אומנם יש לה את הציוד של לאסו האמת של וונדרוומן גורם לכל אדם אשר נרכך ע"י הלאסו לדבר אמת, בנוסף לכך שלוונדר וומן יש את הצמידים אשר שומרים על הכוח של להתפרץ מעבר למה שהוא באמת. אך בלי כל הציוד הזה והכוחות שהאלים נתנו לה וונדר וומן עדיין מאומנת בשימוש בכלי נשק, אומניות הלחימה וכל ה Bad Ass שצריך להיות.

וונדר וומן

וונדר וומן


 

פאטי ג'נקינס

הבחירה של האולפנים בבמאית פאטי ג'נקינס לביים את הסרט של "וונדר וומן" היא אחת מהסיבות הטובות ביותר שיכלו לעשות. הבמאית מחזיקה בכיסה סרט זוכה אוסקר "מונסטר" המספר על הרוצחת הסדרתי הראשונה באצות הברית איילין וורנוס. הסרט הוא יצירת מופת קולנועית וסרט שלא כדאי לפספס.

פאטי ג'נקינס

פאטי ג'נקינס

כריס פיין ושאר הצוות

בסרט "באטמן נגד סופרמן" קיבלנו הצצה לתמונה שבה רואים את וונדר וומן בזמן מלחמת העולם השניה, הזרזים בינינו שמו לב לכך שהשחקן כריס פיין הופיע בתמונה. פיין חתם לקבל את התפקיד של סטיב טבור הטייס המשכנע את דמותה של וונדר וומן להצטרף למלחמה. פיין הוא שחקן ענק בעצמו ושיחק בתפקיד קפטן קירק בחידוש של סדרת הסרטים "מסע בין כוכבים".
הסרט לא עוצר רק עם כוכב העל כריס פיין וגייס גם את רובין רייט "בית הקלפים", קוני נילסן "גלדיאטור" ודני יוסטון המעולים יש הרבה סיבות להתרגש.

כריס פיין

כריס פיין

תמיסקירה

התמונות הראשונות מהסרט הציגו לנו את האי של האמזונות תמיסקירה, האי שבו וונדר וומן גדלה וקיבלה את הכישורים שלה, מהצצה ראשונה נראה שהבמאית פאטי ג'נקיס הצליחה לתפוס את הרוח של האי והמיקום המיסטי שבו שוכנות האמזנות. בסרט החדש אנחנו מקבלים הצצה לעולם החבוי של האמזונות להכיר את הנסיכה ושאר תושבי האי.

האמזונות

האמזונות

גל גדות

בלי הרבה שורות, רק מילים.. ישראלית, גאווה, שחקנית מוכשרות, מקסימה, יפיפה. גל גדות אנחנו אוהבים אותך.

גל גדות

גל גדות

Tags:

You Might also Like