הסודות של שומרי הגלקסיה שכדאי להכיר

שומרי הגלקסיה כבר שבועיים בקולנוע ואם עדיין לא הלכת לראות את הסרט זה הזמן לעשות את זה, אחרי שהלכנו והתלהבנו מאד חוץ ממספר בעיות כתבנו ביקורת שאותה אתם יכולים לקרוא כאן.
לכל חובבי הקומיקס הגדולים ביותר בטוח שמתם לב שיש בשומרי הגלקסיה אינספור איזכורים לעולם של מארוול, אנחנו עומדים לעבור על כל האיזוכרים הקטנים הללו שעושים את הסרט של מארוול כל כך טוב.
אה וכמובן סופיילרים.

איישה

האיישה היא נודעת גם בשם HER בסרט של "שומרי הגלקסיה" היא המנהיגה של של הריבוניים

, מי שנשאר לסוף הסרט הוא רואה את איישה שבורה אחרי תבוסה נוספת מול שומרי הגלקסיה מביטה לתוך תא, התא הזה הוא של אדם וורלורק שתיכף נגיע אליו.
בקומיקס אדם וורלק נוצר ע"י ארגון דיקטטורי בשם "המובלעת". איישה בקומיקס נוצרת גם ע"י האירגון.

הריבוניים

הריבוניים

הווארד הברווז

חוץ מלהיות סרט נכשל ע"י ג'ורג לוקאס האבא של מלחמת הכוכבים, הווארד הברווז הופיע כבר לרגע בסוף הסרט הקודם של "שומרי הגלקסיה" ועכשיו גם לקטע נוסף. הברווז הוא דמות בעולם של מארוול המגיע מכוכב שהחיים התפתחו לכיוון של ברווזי אדם.

הווארד הברווז

הווארד הברווז

קוסמו הכלב

קוסמו הכלב הוא כלב שנשלח לחלל ע"י הרוסים ונאבד, הכלב חוזר עם כוחות על. לרגע קל הוא אפילו הוא חלק מ"שומרי הגלקסיה". הוא היה השריף של ראשומקום בנקודה מסויימת, הרבה עבר על הכלב הזה.

קסומו הכלב

קסומו הכלב

סלסטיאל

הסלסטיאל הם גזע קדום בעולם של מארוול, קיבלנו הצצה אליהם בסרט הקודם גם בסרטון שהוצג ל"שומרי הגלקסיה" וגם כאשר כהראש הנודע ראשומקום. בסרט החדש אבא של פיטר אגו הוא סלסטיאל למרות שזה שונה מהסיפור שלו בקומיקס זה עדיין היה מרגש לראות התייחסות לדמויות הללו.

סלסטייאל

סלסטייאל

שומרי הגלקסיה המקוריים וסילבסטר סטאלון

ההופעה של סילבסטר סטאלון היא לא רק כדי לכועס על יונדו אודונטה, סילבסטר סטאלון משחק את הדמות של סטארהוק והוא בקטע סיום בסוף הסרט השני שבו הוא עם קבוצה של מנהיגים של הבוזזים, הקבוצה הזו לא מקרית וחוץ מזה שמיילי סירוס מדובבת את הרובט שם, הקבוצה הזו הייתה "שומרי הגלקסיה" בשלב מסויים.

שומרי הגלקסיה המקוריים

שומרי הגלקסיה המקוריים

הצופים The Watcher

הרגע שבו סטן ליי הופיע הפעם היה הרבה יותר מתוק מתמיד, סטן לי הופיע עם אחת הדמויות הכי מיוחדות בעולם של מארוול, הצופים. הצופים הם גזע אשר נשבע לא להתערב מעולם בחיי גזעים אחרים. כל צופה בוחר לו גלקסיה ופשוט צופה ומתעד אותה.
הגזע של הצופים משתפים אחד עם השני את המידע. הצופה היחיד ששינה את האי התערבות שלהם הוא יוטה הצופה של כדור הארץ.

אדם וורלורק

אדם נוצר בקומיקס ע"י מדענים דיקטטורים, הם קראו לו "הוא", אדם הוא אחד מהגיבורים אשר מצליחים להשתמש באבן הנשמה, אחד האבנים של תנוס. אדם היה ותמיד יהיה חלק מהעולם של הקוסמי של מארוול.

 

אדם וורלוק

אדם וורלוק

יש עוד הרבה איזכורים בסרט אבל לא נוכל לעבור על כולם, אם יש משהו שאתם חושבים שהוא חשוב רשמו לנו בתגובות.

תגובות

תגובות