אחרי שהחליטו שהתוכניות של נטפליקס הם לא קנון ואז שינו את דעתם בערך עם דרדוויל, בצעד מבורך בשנה שעברה, אולפני Marvel החליטו לאמץ סופית את כל הסדרות של Marvel Netflix והם חלק מהציר הזמן הרשמי של MCU.

באופן דומה, "Daredevil: Born Again" שיוצא בשנה הבאה עבר עיבוד מחדש וכעת הוא בעצם מחזיר רבים משחקני הליבה מהסדרה במהלך ימי נטפליקס שלה, כולל צ'רלי קוקס (Daredevil), וינסנט ד'אונופריו (The Kingpin) וג'ון ברנטל ( המעניש) יחד עם כמה דמויות משנה.

אז מי עוד חוזר?

בשיחה עם THR לאחרונה, ריטר חזרה על הערות דומות שהעלתה בעבר לפיהן היא להוטה לקחת על עצמה שוב את תפקיד ג'סיקה ג'ונס:

"100% [הייתי חוזר בתור ג'סיקה ג'ונס]. אני מוכן, ואני, כמובן, אהיה שם במהירות. היא דמות שאני מאוד אוהב, והיא הייתה חלק מהחיים שלי כל כך הרבה זמן. שיחקתי את הדמות הזו במשך חמש שנים, והיא דמות שמאוד חשובה לי ולהרבה נשים וגברים. אז אם ההזדמנות מתקשרת, אולי כבר יהיה לי ז'קט נוסף [צוחק]"

בינתיים בראיון שנערך לאחרונה עם The Nerd Shepherd, ג'ונס אומר שהוא ישמח לחזור, במיוחד אם זה אומר שהוא וקולטר יכולים לעשות את הסדרה הזו "Heroes for Hire":

"[יש] הרבה מקום לצמיחה עם הדמות הזו… אני חושב שאני במקום מקצועי שבו הייתי רוצה להמשיך לצמוח עם הדמות הזו. אשמח לראות שוב את הכימיה ביני לבין מייק. זה תמיד היה פנטסטי. אני חושב שאלו דמויות ממש מעניינות להרכיב. אם היו מחזירים אותי ואת מייק לעשות סדרת טלוויזיה של Heroes For Hire, אני חושב שזו תהיה הדרך הנכונה".

למרות שחזרתו של ריטר נראית אפשרית בהחלט, לג'ונס פחות ברור – במיוחד עם פטפוטים מקוונים שסדרת האנימציה הקרובה "Eyes of Wakanda" מציגה אגרוף ברזל חדש – כזה עם שחקן אסייתי שמתמודד עם גלגולו של Lin Lie של הגיבור.