מאת: הפנטום

תקציר
העלילה עוקבת אחרי העוזרת האישית של כוכב גדול שמוציא אותה מדעתה, לאחר שעזבה היא גילתה בדרך לא שגרתית שהוא עדיין מעוניין בה, במיטה של אמא שלה.

נטפליקס למה העלתם בברור סרט חג מולד בשיא החום ? לכולם החל להימאס מהקומדיות הדביקות ומסרטי החג הקלאסים, אז נטפליקס חרטו על דגלם לספק מוטציות בלתי נסבלות. הכותבים של הסרט הם אנשים חסרי מודעות בעליל, מה המסר שעובר בין השורות סביב הדמות הראשית ? שטויות רומנטיות בצד. פריוולגים לא לדאוג, אולי אתם צריכים להשקיע קצת מאמץ כדי להצליח אבל רק קצת, הרי כל התעשייה במרחק שיחת טלפון. סיפור צד/הרקע של הדמות הראשית הוציא אותי מדעתי, בחוסר מודעות היא כועסת שהיא לא מוצאת את עצמה בתעשייה למרות שכל דלת שהיא רצתה נפתחה בפנייה, אבל איזה קטע בתחילת גיל עשרים לא נותנים לה לנהל את כל העולם, איזה לא הוגן. רק אדם שהוא שיא הפריווילגיה וחסר מודעות יכול לכתוב תסריט ברוח הזו.

הרומן הוא ברוח התקופה, בחור צעיר ואטרקטיבי מנהל רומן עם אמא שמורה היטב. מעבר לעובדה המשעשעת שהרצליה הפכה לשיא העניין בהוליווד, העלילה לא משכנעת בתהליך החיבור העוצמתי לכאורה. הם מתאהבים מהר כי זה צורך העלילה, לא באופן מעניין למדי. ואז בשאר העלילה, הגיבורה מחפשת דרך לחבל בזוגיות במקביל למסע החיפוש העצמי שלה. המבנה סלט, העלילה נופלת גם ברומנטיות וגם במסע של הדמות הראשית. אפילו צוות השחקנים הגדול לא הציל את הסרט.

המעטפת
הצילום גנרי, פס קול גנרי.

לסיכום
פרשה משפחתית הוא פח זבל שאי אפשר לקרוא לתסריט שלו עלילה, ומסר שלא מחליק בגרון לאף אדם סביר.
ציון 16 👎 אשפה

טריילר