קליפים קליפים משחקי מחשב

בורדרלנדס Borderlands טריילר ראשוני

העיבוד הקולנועי  לסדרת משחקי הווידאו "Borderlands" שחרר סוף סוף טריילר ראשון.

הסרט עוקב אחר פורע החוק האדמוני המפורסמת לילית (קייט בלאנשט) חוזרת לכוכב הבית שלה פנדורה כדי למצוא את בתו הנעדרת של איל הכוח החזק אטלס (אדגר רמירז).

היא כורתת ברית עם צוות בלתי צפוי בדרך. הגיבורים הבלתי סבירים האלה חייבים להילחם במפלצות חייזרים ושודדים מסוכנים כדי למצוא ולהגן על הילדה הנעדרת, שעשויה להחזיק במפתח לכוח בלתי נתפס.

חלק מהברית הראשונית הזו כולל את רולנד (קווין הארט), טיני טינה (אריאנה גרינבלט) ההריסה לפני גיל העשרה והמגן הרטורית שלה קריג (פלוריאן מונטאנו), הרובוט החכם המתמיד קלפטראפ (ג'ק בלאק), והמדען טניס (ג'יימי) חסר יציבות נפשית. לי קרטיס).

 

להלן התקציר של הסרט מאולפנים

לילית (בלאנשט), ציידת אוצרות ידועה לשמצה עם עבר מסתורי, נאלצת לשוב לכוכב הבית שלה, פנדורה כדי למצוא את בתו האבודה של אטלס (רמירז), הממזר החזק ביותר ביקום. היא יוצרת אחווה מפתיעה בין חבורת לא יוצלחים – רולנד (הארט), בעבר חייל נחשב שכיום נואש לגאולה. טינה הקטנה (גרינבלט), נערה מתבגרת בעלת מזג חם ואהבה לחומרי נפץ, קריג (מונטינאו), שומר הראש של טינה שמתקשה בדיבור. טאניס (קרטיס) המדענית שראתה הכל. וקלפטרפ (בלאק) רובוט חכמולוג.

חבורת הגיבורים הבלתי צפויה הזו תלחם בחייזרים ובשודדים מסוכנים כדי לאתר ולהגן על הנערה האבודה העלולה להחזיק במפתח לכוח בלתי מוגבל. גורל היקום יכול להיות בידיהם – אבל הם נלחמים עבור דבר נוסף כדי להגן אחד על השני.

 

במאי: איליי רות'

מפיק: אבי ארד

שחקנים: קייט בלאנשט, קווין הארט, ג'ק בלאק, אדגר רמירז, אריאנה גרינבלט, פלוריאן מונטינאו ובהשתתפות ג'יימי לי קרטיס.

 

הסרט מופץ ע"י פורום פילם ויגיע לבתי הקולנוע ב-8.8

 

 

 

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

תפריט נגישות