אז למה נתחפש לפורים ולכל השנה ?

עומרי קמיונר ישב וחשב כמה באמת נוח לשבת עם החליפות של הסופר גיבורים, האם זה כדאי בכלל ללכת אם אחת או שעדיף פשוט לשים על עצמך ג'ינס וטישרט להילחם בפשע (מי אמר לוק קייג) עם באו של חג הפורים עומרי רושם את חמישה החליפות שלדעתו הם הכי יעילות וכדאיות לרכוש לחג וליום יום

גם אתם ראיתם סרט או קראתם קומיקס ואמרתם איך בכלל אפשר לזוז בחליפות האלה ? טוב לפחות לי יצא כמה פעמים אז לכבוד כמה מדמיות הקומיקס שכן לובשות משהו מועיל אני רוצה לעבור על חמשת דמויות הקומיקס האוהבות עלי שהם בעלות חליפות מועילות במיוחד.

5.אנטמן

הוא אומנם קטן אבל עם כוחות גדולים כפי שאתם יודעים היו מספר אנשים שלבשו את חליפת איש הנמלה ולכל אחד מהם יש סיפור מקור שונה וכול אחד מהם הוא דמות משל עצמו אבל בואו מדבר רגע על החליפה של אנטמן כפי שאתם יודעים לאף אחד מלובשי החליפה לא היו כוחות על בצורה ביאולוגית (כמו סופרמן,וולברין וכ׳ו) לכן כול הכוחות שלהם נובעים מהחליפה אך מה הם כוללים? טוב אז בחור בשם האנק פים שגם היה האנטמן הראשון בנה את החליפה והכוחות שלה כוללים יכולת להתכווץ עד לגודל של נמלה (ואפילו יותר אבל זה לא כדאי) הייתרון הוא שאתה יכול לשמור על כוח הפיזי שלפני שהפכת להיות קטן (בדומה לנמלה ולכוח היחסי שלה) וגם להגביר את המהירות שלך ובנוסף יש את האופציה הפוכה להפוך לענק ובכך להפוך לג׳ינטמן (כמו שראינו בקפטן אמריקה מלחמת האזרחים) ואיך כול זה נעשה? לפי סידרת הסרטים (כן כן אנחנו יודעים שיש הרבה גרסאות של הקומיקס עם הסברים שונים אבל אנחנו הפעם מדברים על זו מהסרט) בעזרת חלקיק הניקרא חלקיק פים (כן על שם האנק פים) בנוסף החליפה מצויידת בקסדה שמאפשר לתקשר עם הנמלים ועד כמה שזה נשמע מוזר זה מועיל במיוחד, לדוגמא לברוח מהכלא.

 

4.ויצ'בלייד

אחרי שדיברו על דמיות של מארוול ודיסי בואו נעצור רגע אצל אימג׳ קומיקס הידועים בעיקר בזכות המתים המהלכים וכמובן ספון אבל בואו נדבר על לא אחרת מאשר ויצ׳בלייד יכול להיות שחלקכם מכירים אותה וחלקכם לא אך היא אחת מדמיות הקומיקס הטובות ביותר שקיימות שם בחוץ ופחות מוכרות, הדמות של וויצבלייד חברה לא מעט עם דמויות מפורסמות ואהובות כמו וולברין,הטורף,הנוסע השמיני ,לארה קרופט והרשימה נמשכת. אז מי היא בעצם ויצ׳בלייד ומה הכוח שלה? שרה פונזי היא שוטרת המוצאת כפפה, הכפפה הינה כלי עתיק עם מקורות חיזריים. הכלי חבר ההיסטוריה לנשים שונות וכל הנושאים של הכפפה הזו יכולים ליצור לשיריון גוף, לייצר אנרגיה וכלי נשק שונים ואפילו כנפיים. הכלי גם מאפשר להאט את קצב ההיזדקנות ואפילו להחיות את המתים ! טוב ללא ספק נשק מועיל במיוחד בנוסף יש לו תודעה משלו בדומה לחייזר של ונום, מה שגם הופך את העניין גם לטיפה קריפי. למי שמשתמש בכלי יש לו ממש יחסי סימביוזה. הסדרת הקומיקס מתמקדת בשרה פזיני בלשית במחלקת הרצח של משטרת העיר נו יורק שמגיעה לרשותה הכפפה והיא משתמשת בכוחה כדי להתמודד עם פושעים,אנשי על ואפילו שדים ומפלצות.

 

3.איירון מן

זה ציפור ? זה מטוס ? לא זה טוני סטארק מי מאיתנו לא מכיר את טוני סטארק האיש בעל חליפת הברזל אך עד כמה אתם מכירים את השיריון ? הדמות של איירון קיימת כבר למעלה מחמישים שנה והיו כל כך הרבה גרסאות של החליפה שאי אפשר (טוב בטוח שאפשר אבל אנחנו לא עומדים לעשות את זה עכשיו) לעבור על כל החליפות, אנחנו מדברים על החליפה הקלאסית והטובה. החליפה כוללת כלי נשק רבים כמו טילים,לייזרים וכמובן קרני האנרגיה המפורסמים בנוסף החליפה יכולה להגן עליו כמעט מכול דבר כמו כדורים, קרינה
ואפילו טילים וחליפות מסויימות אפילו טילים גרעינים! דבר נוסף לשיריון יש גם מערכת חיים מיוחדת שנועדה לשומר על טוני חיי זמן רב גם בלי לצאת מהשיריון כלל בנוסף לשיריון הקלאסי שמשתכלל כול הזמן יש לו מספר שיריוניות מיוחדים (נכון אמרנו שלא נדבר על כולם אבל אנחנו חייבים לדבר על החליפה שבמה הוא משתמש להילחם נגד האלק) כמו האלקבאסטר השיריון המיוחד אשר נועד להתמודד עם האלק במיקרה שיצא משליטה כמו שראינו בסרט הנוקמים עידן אולטרון (הידוע גם לפי הסרט בשם ורוניקה) בנוסף האם ידעתם שיש לו שיריון מיוחד שנועד להתמודד עם ת׳ור? כן כן לאיירון מן יש שיריון העשוי מאותו ברזל כמו מיליונר והוא מסוגל לעמוד גם עם הברקים וגם עם כוחו הפיזי העצום של ת׳ור בקיצור בדומה לברוס גם טוני מוכן לשלל דברים שונים ולא משנה מה נזרק עליו הוא בטוח יצליח למצוא פטנט להתגבר על זה.

 

2.דוקטור דום

עם אתם קצת לא מרגישים טוב אולי לא כדי שתלחו להיבדק אצלו דוקטור ויקטור וון דום או בשמו המפורסם דוקטור דום. דום הוא ללא ספק אחד הנבלים האהובים ביותר בעולם הקומיקס בדומה לאיירון ובאטמן גם דוקטור דום אין כוחות על טבעים אך בעזרת האינטלקט המדהים שלו והרבה כשפים הוא מצליח להתעלות על כולם. אחרי שמשפחתו נהרגה דום נשאר מצולק ובעל נפש קצת רופפת אפשר להגיד והוא הפך לשליט של מדינה קטנה בשם לאטבריה ועם הזמן הוא פיתח את הכוחות שלו בעצמו ולבסוף הוא בנה שיריון שכולל טכנופטיה (יכולת לשלוט בטכנולוגיה בעזרת כוח המחשבה בלבד),מניפולציה על חשמל,שליטה בקסם (מטחי קסם,יצירת שדה כוח,טלפורטציה,זימון יצורים שטניים ויצרתם פורטלים) בנוסף השיריון שלו מעניק לו גם כוח ברמה על אנושית,חסינות וסיבולת גבוע במיוחד והוא אפילו עשה מסעות בזמן ! ללא ספק איש מרשים במיוחד שלא היתם רוצים להתקל בקרב מולו

 

1.באטמן

האיש הזה מוכן לכול דבר ולא משנה מה ברוס ווין או כמו שהוא ידוע בציבור באטמן הוא העטלף השומר על גוטאם סיטי אך גם הוא לא עושה את זה בעזרת כוחות על למרות שהוא מיומן באומניות לחימה שונות הוא גם פיתח מספר פטנטים וכלים העוזרים לו להילחם בפשע המשולבים בתלבושת לדוגמה החליפה שלו חסינה לאש ולכדורים של רוברים ואקדחים בכל מהמקרים אפילו מסכינים. לבאטמן יש אלפי חליפות אז אנחנו הפעם רוצים לדבר עם החליפה המסורתית שכולל את חגורת הבאטמן שיש בה כמעט את הכל, הרי זה באטמן כל מה שאתם יכולים לדמיין שצריך יש שם, הוא לפעמים אפילו שם בחגורה קריפטון (לא יודעים מזה או רוצים ללמוד על קריפטיונים לחצו כאן) רק למקרה שסופרמן או קריפטוני אחר יצאו משליטה וכמובן יש לו את הכלים הקלאסיים כמו הבאטריינג אותם סכינים בצורת עטלף, כבל שבעזרתו הוא מטפס ונע בין הגגות של גוטאם וכמובן שבחגורה המפורסמת שלו יש עוד שלל כלים נוספים במילים אחרות האיש מוכן להכול ומשום מה הכל עם המילה באט (עטלף) כאילו יש לו פטנט על השם והוא מקבל כסף על השילוב של זה עם המוצרים שלו.

אז למה אתם הייתם רוצים להתחפש השנה??

תגובות

תגובות