למרות שביתת הסופר, הצילומים ב"דדפול 3" של אולפני המאה ה-20 הצליחו להתחיל בתחילת הקיץ בבריטניה ורצו במשך מספר שבועות לפני ששביתת השחקן ביולי הביאה לסגירת ההפקה.

עדיין נותרו הרבה צילומים בסרט, אבל בינתיים הכל בהמתנה. ה-DisInsider פרסם לאחרונה סרטון המסכם את כל העובדות, ההדלפות והשמועות בנוגע להפקה שהסתובבו בחודשים האחרונים והציע סיכום טוב של המצב עם הסרט.

ראשית, הכוכבים המאושרים הם ריאן ריינולדס בתור ווייד ווילסון/דדפול, יו ג'קמן בתור לוגאן/וולברין, מורנה בקארין בתור ונסה, בריאנה הילדברנד בתור ראש נגסוני טינאג', לסלי אוגגמס בתור בלינד אל, קארן סוני בתור דופינדר, סטפן קאפיצ'יץ' בתור הקול של קולוסוס, שיולי קוטסונה בתפקיד יוקיו, ורוב דילייני בתפקיד פיטר.

כמו כן, אושרה כי ג'ניפר גארנר חוזרת על תפקידה של Elektra Natchios מ-"Daredevil" מ-2003 ו-"Elektra" מ-2005. בנוסף, אמה קורין מוגדרת כנבל ולמת'יו מקפאדיאן יש תפקיד לא ידוע.

 

 

רשמית זה כל מה שאנחנו יודעים עד כה. לא אושר, אם כי סביר להניח, אוון ווילסון חוזר על תפקידו של מוביוס מ"לוקי". דיווחים התברר שדמותו תמלא תפקיד נכבד בסרט, ואז השחקן צולם בלונדון עם המראה של דמותו בזמן הצילומים.

בסרטון החדש הזה, The DisInsider מדווח כי לפי השמועות העלילה רואה את דדפול משתמש במכשיר המסע בזמן של קייבל כדי להציל את לוגאן לפני מותו, והזוג בסופו של דבר אבוד ב-Multiverse שנרדפו על ידי מוביוס.

האאוטלט נכנס גם לכל שמועות הליהוק, החל בדמותה של אמה קורין, שלפי ההערכה היא קסנדרה נובה, אחותו התאומה המרושעת של פרופ' צ'ארלס העשירי אקסבייר. תפקידו של מתיו מקפאדיאן, שפעם היו שמועות שהוא נבל, נחשב כעת לסוכן TVA.

אחר כך, כמובן, יש פוטנציאל לצלילים רב-יקומיים שלא דומה לרצף האילומינטי מסרט ההמשך של "דוקטור סטריינג'". השמועות הלא מאומתות, ממספר מקורות, עד כה הן די מטורפות.

מבחינת פעולות תגמול, השמועות הן: האלי ברי בתפקיד סטורם, פאמקה יאנסן בתפקיד ג'ין גריי, לואיס טאן בתפקיד שאטרסטאר, טרה סטרונג בתפקיד מיס דקות, טום הידלסטון בתפקיד לוקי, בריאן קוקס בתפקיד וויליאם סטרייקר, דפנה קין בתפקיד X-23, רבקה. רומג'ין בתור מיסטיק, פטריק סטיוארט בתור פרופסור X, איאן מקלן בתור מגנטו, ואפילו בן אפלק בתור דרדוויל וג'וליאן מקמהן בתור דוקטור דום.

ואז יש את הטיימרים הראשונים, שלושה תפקידים עם אנשים שכבר מזמן מקושרים לחלקים אלה בהתאמה – לא שונה כמו שג'ון קרסינסקי זכה לתפקיד ד"ר ריד ריצ'רדס לפני שבסופו של דבר הופיע בתפקיד. השמועות כאן הן צ'אנינג טייטום בתפקיד גמביט, טיילור סוויפט בתור דאזלר, וטרון אגרטון בתור גרסה של וולברין.

כפי שאומר השקע, כל הליהוק הנוסף והדיבור על העלילה הוא, למרות מספר מקורות, מאוד לא מאומת ויש לקחת אותו כשמועות בלבד. "Deadpool 3", לעת עתה, עדיין בדרך ליציאה ב-3 במאי 2024.