סרט קולנוע ראשון לסדרת הלהיט של דיסני-
"המופלאה: הרפתקאות ליידי באג" מגיע בקיץ למסך הגדול

 

 

סדרת הלהיט של דיסני העוקבת אחר נערה ונער שיכולים לשנות צורה לחיפושית המופלאה ולחתול השחור ולהציל את העולם מאוייביו, משודרת במספר שיא של 120 מדינות בעולם,  ובערוץ הרשמי שלה ביוטיוב כבר סופרת 35 מיליארד צפיות  , פורצת מהמסך הקטן אל הגדול ובסוף יולי תגיע לישראל בסרט ראשון מתוך יקום שיכלול 10 סרטי קולנוע לדמויות השונות.

סדרת הילדים והנוער "המופלאה" נחשבת למותג בינלאומי ושברה כל שיא אפשרי- נכללת בין 10 תוכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר בנטפליקס ארה״ב, מדורגת על ידי IMDB בין 10 תוכניות האנימציה הטובות ביותר ב-20 השנים האחרונות, זכתה ל35  מיליארד צפיות ביו-טיוב, 200 מיליון הורדות של האפליקציה ורשמה רווחים של כמיליארד דולר ממכירות של מרצ'נדייז. עונתה הרביעית זכתה גם כן להצלחה ענקית כשהשיגה נתח קהל של 47.7% בקרב ילדים וילדות בני 4-10 והשאירה אבק לסדרות מקבילות.  הדרה נצפית על ידי 52% בנות ו 48% בנים ולמותג יש 28 מיליון עוקבים ברשת החברתית.

כעת ולאור ההצלחה המטאורית, המותג האהוב יוצא לראשונה עם עיבוד קולנועי שיופץ על ידי רד קייפ  הפצה בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ ב-2 גרסאות – עברית ואנגלית. סביב יציאת הסרט יצאו לרשתות מוצרי מסחור רבים.

תקציר הסרט:

סרט הקולנוע הראשון לסדרת הילדים המצליחה בעולם. אף אחד לא סופר את מרינט בבית הספר והיא מרגישה בודדה. תקלה במעבדת הכיתה מעניקה לה לפתע כוחות על שהופכים אותה  ל"המופלאה"  יחד עם אדריאן בן גילה ("חתול שחור"). יחד הם לומדים לעבוד עם כוחותיהם החדשים, ומצוידים בחליפות מיוחדות הם יגנו על העיר האהובה שלהם ועל תושביו מפני נבל מסתורי ותכניותיו הזדוניות בים, באויר וביבשה.

את המותג יצר צעיר יהודי – צרפתי  בשם ג'רמי זאג  שגייס סביב חלומו משקיעים ויצר את המותג" , הדחויות והסדרה וכיום הינו בעליו של אולפן האנימציה ZAG  ובמאי הסרט.

המפיק המוזקילי הוא מייקל גראסרי (במאי "האמן הגדול בעולם" ומפיק "רוקטמן") ובין המפיקים הארווי מייסון  ("לשיר"  ) וג'רמי זאג

סרט קולנוע ראשון לסדרת הלהיט של דיסני
"המופלאה: הרפתקאות ליידי באג" מגיע בקיץ למסך הגדול

הסרט יופץ על ידי רד קייפ הפצה בכל רחבי הארץ החל מה 27.7