חדשות קליפים

ההזמנה The Invitation כל מה שאתם צריכים לדעת

 

ההזמנה The Invitation

כל מה שצריך לדעת על הסרט הבא שאתם חייבים לראות!!

לאחר מות אימה ובהיעדר קרובי משפחה נוספים, איווי (נטלי עמנואל) עושה בדיקת דנ"א… ומגלה בן דוד רחוק שלא ידעה על קיומו. משפחתה החדשה מזמינה אותה לחתונה מפוארת בנוף הכפר האנגלי, שם היא מיד מחוזרת ע"י המארח בן האצולה, אך במהרה היא מוצאת את עצמה בסיוט הישרדותי כאשר היא מגלה את סודות המשפחה ואת המניעים המטרידים מאחורי נדיבותם לכאורה.

על ההפקה:

עבור במאית הסרט ג'סיקה מ. תומפסון ההזדמנות לעבוד על סרט מז'אנר האימה היתה מפתה מאוד. "גדלתי על אימה ומותחנים. הם קדושים עבורי," היא מספרת. "תמיד רציתי לעשות סרט אימה המסופר מנקודת מבט נשית."

 

"סרטי האימה האהובים עליי היו אלו שבמובן כזה או אחר אחר חתרו תחת דברים שאמורים להיות משמחים," משתף מפיק הסרט אמיל גלאדסטון. "'מלתעות' עשה זאת לחוף הים, 'ליל המסכות' עשה זאת לחיים השלווים בפרברים, ו'יום שישי ה-13' עשה זאת למחנה הקיץ. תמיד רציתי לעשות סרט שחותר תחת הרומנטיקה, וספציפית תחת חתונות, ואנו עושים זאת כעת עם 'ההזמנה'."

 

עבור גלאדסטון, מרכיב מפתח בסרט היה להציב את דמותה של איווי ככזאת העורגת למשהו. "לא יכול להתקיים סיוט מבלי שיש חלום קודם," הוא אומר. 'זה מתחיל באופן 'גטסבי' ומעורר השראה: איווי הולכת לחתונה מדהימה ומוצאת בחור מדהים, וחושבת שסוף סוף המזל מאיר לה פנים. אך אז האמת מתגלה, והחלום הופך לסיוט."

 

נטלי עמנואל, המגלמת את איווי, התפרסמה והותירה רושם על הקהל הרחב בתפקידה כמיסאנדיי בסדרה 'משחקי הכס'. "נטלי לקחה דמות שבמקור היתה תפקיד קטן יותר ושפכה את כולה לתוכה; היא הפיחה חיים מלאים בדמות הזאת והפכה אותה לאהובה מאוד על המעריצים," אומרת תומפסון.

 

"ממש אהבתי לעבוד עם ג'ס [הבמאית] – היא כזאת תותחית," משתפת עמנואל. "מאוד ברור לה מה היא רוצה, שזאת תכונה מרגיעה ומעוררת אמון. זה נפלא לעבוד עם במאית אישה – זה ממש יפה."

 

תומפסון בנתה סביבה צוות אמנותי נשי על מנת להפיח חיים בסרט. "זה היה לי חשוב שלסרט יהיה צוות אמנותי שמובל ע"י נשים," היא משתפת. "אוטום איקין היתה הצלמת של סרטי הראשון, ועבדנו כל כך טוב ביחד – יש לנו יחסים ממש סימביוטיים. פליסיטי אבוט, המעצבת האמנותית של הסרט, עשתה מעל ומעבר עם סטים מדהימים שממש מוכרים את הפנטזיה ואת הסיוט. התלבושות שעיצבה דניאל נוקס פשוט מרהיבות. ונורה רוברטסון, האחראית על איפור ושיער, יצרה לוקים כל כך מיוחדים לכל הדמויות."

 

על הבמאית והשחקנים:

 

ג'סיקה מ. תומפסון – במאית

'ההזמנה' הוא סרטה השני באורך מלא של הבמאית האוסטרלית העולה. סרטה הראשון, 'The Light of the Moon', עשה את בכורתו בפסטיבל South by Southwest, וזכה לביקורות מהללות.

 

נטלי עמנואל – איווי

השחקנית האנגלייה החלה את דרכה כשחקנית בהצגות בווסט אנד בלונדון, ביניהן המחזמר המוערך 'מלך האריות'. פריצתה הגדולה היתה בתפקיד מיסאנדיי בסדרה המצליחה 'משחקי הכס'. בנוסף השתתפה במספר סרטים מסדרת 'מהיר ועצבני', בשני סרטים בסדרה 'הרץ במבוך' ובסרט 'צבא הגנבים'.

תומס דוהרטי – וולטר

השחקן הסקוטי החל את הקריירה שלו בסדרות וסרטים של ערוץ דיסני, ולאחרונה כיכב בגרסה המחודשת לסדרה 'גוסיפ גירל' של HBO.

 

אורך הסרט: 104 דקות

הסרט מופץ ע"י פורום פילם ומגיע לבתי הקולנוע ב-8.9.22

 

 

 

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

תפריט נגישות